Şan Ajans
Hizmetlerimiz
Çalışmalarımız
Basında
Dinle
Sanatçılar
Referanslar
İrtibat
Anasayfa
 

COŞKUN SABAH

KONSER, FESTİVAL, ŞENLİK, DÜĞÜN, DAVET,KUTLAMA, NİŞAN, BALO, LANSMAN BAYİ TOPLANTISI, AÇILIŞ,REKLAM, TANITIM VB. ETKİNLİK ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN


SANATÇI COŞKUN SABAH HAKKINDA YORUM YAZ

COŞKUN SABAH SEVENLERİNDEN YORUMLAR

 • Hatice Karakaya
  Coşkun Sabah dinlemek ayrıcalıktır.Sevgilerimle…

 • Eren Ateş
  Şarkılarınızı hala ilk günkü gibi dinliyorum.Belçika gelip burda bir konser vermenizi umutla bekliyorum..

 • Sibel Tatlıtuğ
  Cok guzel bir sesiniz var. beni gercekten cok dinlendiyor beni benden aliyor.Severek dinlediğim bir sanatçısınız.Yüreğinize sağlık.

 • Bahar Doğan
  Düğünümüzde bizi çok çok eğlendirdiniz.Sahne performansınıza hayran kaldım.Size burdan tekrar teşekkür etmek istedim.Gönlümüzdesiniz.Sevgiler.

 • Murat Uçarı
  Coşkun Abi sen birtanesin.Her zaman tek geçtim seni müzikalitenle kişiliğin efendiğinle şıklığın yakışıklılığınla teksin

 • Refit Tan
  Stuttgart´ta canli olarak cok dinlemisligim vardir WOW´da Coskun abimi..Cok mütavizi,cok alcak gönüllü,büyük sanatkardir kendisi..

 • Serhat Tunç
  Çok ayrı bir sanatçı 4x4 lük gerçekten.Dinlediğimde huzur buluyorum.Diğerlerine kötü demiyorum ancak Coskun Beyin Udundan aldıgım tadı başka hiçbir sanatçınınkinden alamıyorum.Sahnedeki asil duruşu ise taktirlerimizin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor İyiki varsın Çoşkun abi.

 • Sarp Esen
  Böyle muhteşem ve gerçek bir sanatçıyı başka hiç bir yerde ne gördüm ne de bildim!!!sen bambaşkasın gönül tellerini titreten sanatçı!.... 1980'li yıllarda ürettiği birbirinden güzel ve romantik bestelerle bir döneme adını yazdıran, Popüler Türk Müziğinin en çok hit parçasına imza atmış sanatçılarından birisidir Coşkun Sabah. "Hatıram Olsun, Anılar, Aşığım Sana, Baharı Bekleyen Kumrular Gibi" adlı şarkıları benzeri daha birçok şarkısı Türk Müziğinin unutulmazları arasındadır.

  COŞKUN SABAH'I TANIYALIM;

  Aşk şarkılarının sevilen besteci ve yorumcusu Sabah, sevgiyi en güzel dile getiren sanatçılarımız arasındadır. Onun uduna vurduğu her nota, yeni bir aşk şarkısının habercisidir adeta. Onun "Ben sende yaşadım, seninle tattım böyle bir aşkı, çal benim için çal, bu aşk için çal, bizim bu şarkı" dizeleriyle başlayan şarkısını hangimiz unutabildik. Sevgiliye duyulan özlem şu dizelerden daha güzel dile getirilebilir miydi? Kuşlar getirir sesini bana Rüzgâr getirir kokunu bana Mehtap getirir yüzünü bana Ey sevgilim nerdesin Leyla gibi çöllerde mi Aslı gibi dillerde mi Yunus gibi kalplerde mi Ey sevgilim nerdesin Sensiz geçecek bu ömür inan Yıllarca beni bir tek avutan Kalbim duracak bilesin o an Ey sevgilim nerdesin Uzun Süren Bir Ayrılıktan Sonra Muhteşem Dönüş Türkiye'nin en güçlü ve muhteşem ud virtüözleri arasında yer alan sanatçı uzun süre ortalıkta görünmedi. "Okyanus and Best Of"la hızlı bir dönüş yapan Sabah bir yandan da yurtiçi ve yurtdışı konserlerine devam etmektedir. Kışları İstanbul'da çeşitli mekânlarda sahne alan Sabah, yazları da yeni besteler yapmak için Bodrum Türkbükü'ndeki evine kapanmaktadır. Sabahlar Ailece Sanatçı Udi sanatçı Coşkun Sabah'ın babası Mardiros Sabak da musiki ile iç içeydi. Birçok Ermeni vatandaşımız gibi sanata yatkın bir yapıya sahip olan Mardiros Efendi'nin öncülüğünde musiki meclisleri kurulur, meşkler yapılırmış bir dönem. Coşkun Sabah'ı da aslında bu meclislerin büyüsü kendisine çekmiştir denilebilir. Coşkun Sabah'ın kardeşi Taşkın Sabah da Türk müzik dünyasının başarılı isimlerindendir. Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Hülya Avşar, Petek Dinçöz başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının bugün gönüllerde yer etmelerinde "Taşkın Sabah" imzalı albümlerinin büyük bir payı vardır. 51 nci Eurovision Şarkı Yarışması`nda Türkiye`yi temsil eden Sibel Tüzün`ün seslendirdiği "Süper Star" şarkısının düzenlemesi de "Taşkın Sabah" imzası taşımaktadır. Coşkun Sabah'tan söz edilmişken onu yetişmesinde büyük emeği olan Süheyla Altmışdört'ü anmamak olmaz. Coşkun Sabah, Ahmet Özhan, Kudsi Ergüner, gibi birçok ünlü ismin yetişmesinde büyük emeği olan ve 42 yıl İstanbul Üniversitesi Koro şefliği yapan Süheyla Altmışdört'ün hocasının da Münir Nurettin Selçuk olduğunu söylersek Coşkun Sabah'ın ne kadar şanslı olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Güzel Mankenle Evlilik Yıllarca besteleyip okuduğu aşk şarkılarını kendisine hediye edeceği "Sultan"ını bulmuştur Coşkun Sabah. Bir dönem podyumlarda fırtına gibi esen, 1995 Türkiye 2 nci güzeli Ceyda Okay, Coşkun Sabah'a "Aşığım Sana" dedirtmiştir adeta. 1997 yılında yaşamlarını birleştiren Coşkun Sabah - Ceyda Okay çiftinin 1999'da kızları dünyaya gelir: Roza. Coşkun Sabah, başarılı bir müzik kariyeri, mutlu bir yuva sahibi olarak yaşamını sürdürürken, bir yandan da iş yaşamında da kendine yer edinmiştir. İstanbul Akvarium Alışveriş Merkezinde bulunan CS Sinemaları, Coşkun Sabah Ses Kayıt Stüdyosu, Coşkun Sabah Saç Ekim Merkezi ile de bu sahadaki faaliyetlerini sürdürmektedir.

 • Ajansımız menajerlik hizmetleri vermemekle birlikte siz saygıdeğer müşterilerimizin azami menfaatlerini göz önüne alarak gerçekleştireceğiniz; “Konser, Festival, İmza günü, Düğün, Balo, Bayi Toplantıları, Davet, Açılış, vb. organizasyonlarınızda sanatçı temini ve organizasyon hizmetlerini” yarım asırlık Şan Ajans güvencesi ile vermektedir.

  Lütfen sanatçı Coşkun Sabah'ın iletişim bilgileri, telefonu ve adresi için aramayınız..
 •  
    Şan Ajans | Hizmetler | Referanslar | Çalışmalar | Basında | Dinle | İletişim | Email | Anasayfa